Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak bydlí naši šnečci?

Začalo to tak, že jsem šnečky nechovala u nás, ale v lesíku u potůčku, odkud si mohli libovolně utíkat, což taky dělali... Byl to krásný výběh, taková chaloupka a líbila se =) Tady ukážu fotku :



No a pokračovalo to tak, že jsem si vzala šnečky na naší zahrádku. Nakonec jsem je propašovala i domů, vzala 1. prkno co jsme viděla a vzniklo tohle :



Je to týden, co mají tento domek a na zahradě už mají nový velký, který dneska ohraničíme (2.5.2008) a ještě je dneska možná nastěhujem! Takže to bylo takové provizorní =) Jinak jsou celkem spokojení, tak jenom abyste věděli jak to u nás funguje. Pravidelně je beru ven na travičku, aby se "proběhli" =D

Jak bydlíme TEĎ!

Tak je to pravda! Nakonec se nám s taťkou podařilo během pátku 2.5.2008 zhotovit docela gut šnečí výběh venku. Je poměrně velký a má samozdřejmě víko, aby šnečci neopustili domek xD tady si můžete přečíst =) :

Velikost: 100 cm x 100 cm
Materiál: Dřevo, pletivo
Vybavení: Kůry, mech, "bazének", pařízek, jídlo, klacky
Postavení: 2.5.2008 od 13:20 do 18:35



A vybaveníčko...



Tak tady si žijem...

Fotky z nového domečku si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Co nejdřív je tam dám! =)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odchov

(KARINA, 21. 2. 2015 18:31)

DOBRÝ DEN moji šneci se před 1 měsícem pářili dnes se vylíhli malí páskovky hajní ale po vylíhnutí se zahrabaly do hlíny ale dnes jsem našla u mích achatin 18 malích páskovek hajních ale nevim jak se tam dostaly jsou cca staré 1 měsíc ale nevim jak se tam dostaly ?!? zjistila jsem že to jsou šneci od sousedů minulý týden mi je ukazovali ale stejně nevim jak se tam dostaly??????????????????????????????

divne chovani achatin

(otazka, 14. 12. 2014 17:40)

Máš to moc hezké.
Chovam achatiny a mam je normalne v terarku nevis proc to sklo prokousali?
Dekuji

Thanks - Díky!

(Oli, 15. 5. 2010 23:13)

Já teda šneky chovám pár dní (a už jich mám hodně) takže jim přirozeně 3 velké sklenice od okurek, přes 30 šnekům nestačí! Takže díky, že teď už vím jak velký výběh jim mám postavit! XD :) :D

Re: Thanks - Díky!

(Filip, 10. 4. 2013 20:23)

me tohle moc pomohlo mam sneky africke a us vím ja k se o ne starak dekuji vam :)